Львів, Людина
понеділок 17 травня, 2010, 15:22
2817
7
-a A+

Мер Садовий проти відновлення у Львові Державного історико-архітектурного заповідника: хоче урядувати безроздільно

У той час, як на всіх пам’яткоохоронних зібраннях лунають висловлювання про те, що зарадити ефективнішому збереженню архітектурної спадщини Львова має Державний історико-архітектурний заповідник, міський голова Андрій Садовий просить скасувати розпорядження Кабміну про відновлення діяльності дирекції заповідника, – про це сьогодні, 17 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.

До Мінрегіонбуду листом від 12. 04. 2010 № 03-57 звернувся міський голова Львова А. Садовий з проханням скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 11. 11. 2009 № 1338-р. Про це у листі від 5. 05. 2010 за № 2/16-11/4906, що прийшов на адресу Центру правових та політичних досліджень «СІМ», повідомив заступник міністра регіонального розвитку та будівництва І. А. Соколов

На думку міського голови Львова, інформує п. Соколов, відновлення діяльності окремої дирекції ДІАЗ у м. Львові призведе до формального збільшення відповідальних за збереження культурної спадщини, створить додаткові бюрократичні процедури для інвесторів і мешканців Львова та ускладнить можливість реалізації єдиної скоординованої політики в галузі.

Водночас, пише п. Садовий, питання щодо здійснення повноважень за станом збереження архітектурно-містобудівної спадщини врегульовано чинним законодавством, яким визначено відповідні органи охорони культурної спадщини, і тому немає необхідності створювати додатковий орган охорони пам’яток архітектури.

Мінрегіонбуд рекомендував Львівському міському голові Андрію Садовому винести питання скасування розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, спрямованих на відновлення діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у Львові» на розгляд сесії Львівської міської ради з урахуванням думки громадськості та, у разі прийняття рішення щодо скасування згаданого розпорядження, звернутися з означеного питання до Кабінету Міністрів України.

Коментарі 7
 • шкода що не мер.... 20 Жовтня 2010 00:29
  Садовий зрадник, ростріляти!!!!!
  Особисто підписав дозвіл на зруйнування історичного муру на Валовій(Бернардинський монастир)в процесі , під вхід до кафе....взятку напевно дали, спів. власникі "Гасової лампи".
  нищять всьо, аби тільки кассу знімати..
  а будівлю свою де "Гасова лампа" неможуть хочаб помалювати...не кажучи про реставрацію.
  Жах.
  відповісти
 • LEWANDOWKA 19 Травня 2010 23:40
  Люба структура типу ДІАЗ - це перешкода для міськради брати відкати.Цілком згоден з попереднім **Иго** - Львовом керують не патріоти Львова, а брехливі і лукаві ділки.
  відповісти
 • Иго 17 Травня 2010 19:00
  Львовскую власть давно пора отстранять. Рогули-бизнесмен-хапуги. Тупое. жадное, хитрое, подлое.
  відповісти
 • Брехунові 17 Травня 2010 17:42
  який видає свій шкурний інтерес за "теж думку".
  По-перше, заповіднику тому не дають повноважень, що Садовий і його компашка такі листи пише.
  По-друге, ні Садовий, ні його права рука - пані Швецьова не подають жодної документації до Мінреґіонбуду, під що їм виділяти кошти? Аті, що виділялися на реконструкцію до 750 -річчя, де поділися? Забетонувалися в Ринку і закопалися в 160 метрів трамвайної колії? Ви, пане Брехун, теж би не давали грошей, якби бачили, що їх нахабно в землю зпкопують.
  По-третє в заповідниках будувати ЗАБОРОНЕНО. Там фіґовий листок на дозвіл руйнації від управління "охорони" не пройде. Саме тому Ваш Садовий не посоромився такого листа писати, бо будувати доведеться в Сихові і Рясному, а там бабки не такі...
  відповісти
 • нЕ брешИ 17 Травня 2010 16:29
  Ні в якому разі скасовувати ДІАЗ не можна! На шляху волюнтаризму міської ради має бути організація, яка може протидіяти!
  Міська влада погодила спорудження будинку Укрсоцбанку на пл. Міцкевича, дала б згоду на будівництво готелю-бункера на Вірменській, знесення залишків "Золотої Рози" на Федорова, знесення будинку на Ярославенка, замурована бруківкою Площа Ринок... Вистачить перераховувати? На черзі Цитадель, трампарк на Коперніка, тощо. Згадайте Євростадіон! Оце Вам "міська влада". За нею око потрібне, і не одне! Бо вони кабаками усе місто вкриють, а що не вкриють - продадуть!
  відповісти
 • а для чого потрібна структура , яка існує лише на папері? КМУ створив 100 років тому заповідник і не надав йому жодних повноважень.. Куйбіда носився з тим заповідником як дідько з писаною торбою і то через те, що йому Садовий був кісткою в горлі.. Та всі в міністерстві кажуть, що Куйбіда п..яв кип’ятком як чув про Львів і ні копійки не дав за весь час як був міністром.. Такого міністра який би ненавидів власне місто ще Київ не бачив. А салюк за заповідник бо спить і бапчив себе директором. І чхати хотів він на історичну спадщину
  відповісти
 • думка громадськості 17 Травня 2010 15:48
  Ні в якому разі скачовувати ДІАЗ не можна! На шляху волюнтаризму міської ради має бути організація, яка може протидіяти!
  Міська влада погодила спорудження будинку Укрсоцбанку на пл. Міцкевича, дала б згоду на будівництво готелю-бункера на Вірменській, знесення залишків "Золотої Рози" на Федорова, знесення будинку на Ярославенка, замурована бруківкою Площа Ринок... Вистачить перераховувати? На черзі Цитадель, трампарк на Коперніка, тощо. Згадайте Євростадіон! Оце Вам "міська влада". За нею око потрібне, і не одне! Бо вони кабаками усе місто вкриють, а що не вкриють - продадуть!
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...