Влада
четвер 05 листопада, 2009, 14:21
6648
32
-a A+

Василь Противсіх з Івано-Франківська хоче стати Президентом України, взявши за приклад «бацька» Лукашенка, з якого колись теж сміялись

«Піти у Президенти мене підштовхнув безлад, який я спостерігаю ось уже 19 років. Я зробив це, щоб привернути увагу. За мною не стоять ані Майдани, ані штаби, ані партії, ані гроші» – заявив 5 листопада власкору ЗІКу Василь Васильович Противсіх (до 2 листопада, – Гуменюк), який 3 листопада подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України.

Зміну свого прізвища Гуменюк на Противсіх президент Івано-Франківської Торгово-промислової палати пояснює так: «Це свого роду виклик». Він висловив сподівання, що його підтримають «всі ті українці, які розчаровані у нинішній владі, і хто уже визначився проголосувати проти всіх».

До цього кроку Василь Противсіх готувався ретельно, каже, що впродовж 8-ми місяців. Стверджує, що має президентську передвиборчу програму, команду однодумців і в жодному разі не вважає себе «технічним» кандидатом, а «справжнім», «бо все життя працював в органах влади і управління».

Головними своїми суперниками Василь Противсіх вбачає всіх уже зареєстрованих кандидатів в Президенти, і тих, які ще будуть. У розмові згадує про «бацька» Лукашенка, «…над яким свого часу теж сміялись, коли він балотувався у Президенти, а він ось що зробив з країною».

«Перше, що потрібно зробити в державі, каже Василь Противсіх, – це скоротити апарат державної влади не менше, ніж на 60%. Ми повинні з вами жити краще, а не дивитись на всі ці клани». Він переконаний, що Україні «потрібно повернути ВВП до рівня хоча б 90-го року», і це буде його головним завданням «у разі перемоги на президентських виборах».

«Я все життя тримаю удар. Тримав його навіть тоді, коли мене вигнали з посади голови міста Яремче в 91-му році, – каже Василь Противсіх. – Я зробив у місті-курорті базу, інфраструктуру, ініціював створення першого національного екологічного парку. Місто отримало відповідний статус і державні нагороди. Але через 7 місяців мене попросили. Причиною було те, що я приймав у себе на Різдво першого секретаря ЦК Компартії, і те, що моя дружина – москалька, – каже Василь Противсіх. – Тоді були такі часи. Але ленінцем, – додає він, – я ніколи не був і вже не буду».

Довідка ЗІКу.

З листопада Василь Противсіх з Івано-Франківська подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України. Тоді ж, у вівторок, після подачі основних реєстраційних документів, близько 18:00 Противсіх подав до ЦВК квитанцію про внесення ним обов’язкової для кандидатів у Президенти грошової застави – 2,5 млн гривень.

До кінця жовтня 2009 року уродженець прикарпатського села Олежків, що на Снятинщині, звався Василь Васильович Гуменюк.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати. Після служби в армії вступив до Львівського держуніверситету ім. Івана Франка на юридичний факультет. Згодом працював інструктором Івано-Франківського облвиконкому, відтак – головою Яремчанського міськвиконкому. Очолював Івано-Франківську митницю.

Коментарі 29
  • Кацап 28 Грудня 2009 10:24
    Хорошая идея. Пусть нонервничают. А то болтать все мастера, а вот то, что они кончали университеты, по жизни народа незаметно. Управление государством на уровне ПТУ.
    відповісти
  • Дина 2 Грудня 2009 23:48
    Нет слов. Ещё один “гетьман” нарисовался. И снова из категории “Мы университетов не кончали”.
    Бедная Украина...
    А фамилия Шариков ему бы больше подошла.
    відповісти
  • Надія 30 Листопада 2009 10:24
    З таким рівнем знань,як у Противсіха та його команди, ну хіба що в голови колгоспу. Навіщо ганьбитись на всю Україну?
    відповісти
  • Надія 30 Листопада 2009 10:19
    У мене таке враження, що сам Противсіх і його команда дуже примітивні і з низьким рівнем знань.Найвища посада для нього , на мою думку - це голова колгоспу. Як можна так ганьбитись на всю Україну?
    відповісти
  • проти нього і всіх 26 Листопада 2009 19:27
    як на мене, повне посміховисько, краще дав грошову заставу інтернату якомусь!!! хоча його це мало хвилюе!
    відповісти
  • Люда 20 Листопада 2009 17:13
    Я нікому не вірю
    відповісти
  • Андрій Заяць 11 Листопада 2009 09:20
    А я от вже 2 рази принципово ігнорував вибори. Він або клоун або дійсно думає шо може всіх їх нагнути і сильно полюбити. І то і то мені сильно імпонує. Я зха нього проголосую. Принаймі для хохми. Бо за.....
    відповісти
  • павло ш 10 Листопада 2009 22:15
    я обовязково проголосую за Василя ВАсильовича ПРОТИВСІХ
    відповісти
  • зіра 7 Листопада 2009 20:54
    Це кому не байдужа доля України?Цей Противсіха корисливий,як і вся його родина,або псіх.
    відповісти
  • Василь Гімнюк-Противсіх 6 Листопада 2009 23:33
    Я буду призидентом.
    відповісти
  • Турист 6 Листопада 2009 14:09
    В 1988 отдыхал в Яремче. Пиво на турбазе: чешское, жигулевское, рижское. Купил дефициты по меркам Львова: 5 жирнейших уток по 1,20 за кило, 2 палки колбасного сыра по 1,50, 10 минифлаконов првосходного масла лаванды по1,10. Ночью Яремче патрулировал "бобик" ментов, территорию турбазы тоже. Вежливо проверяли документы. Мне понравилось.
    відповісти
  • Любомир 6 Листопада 2009 13:30
    На місце графи в бюлетні "непідтримую жодного з кандидатів" буде графа "Василь Противсіх"
    відповісти
  • Любомир 6 Листопада 2009 12:58
    "...після митниці буду за китай."
    відповісти
  • Любомир 6 Листопада 2009 12:52
    "Пане Ющенко! Ваша дружина американка! А моя москалька. Стану я президентом, і піду проти європи і америки, проти всіх!"
    відповісти
  • василь 6 Листопада 2009 09:13
    Михайло Дмитрович напевне його "напарник".....
    відповісти
  • Любомир 6 Листопада 2009 00:03
    Подібно на те ,що він для розпорошування голосів одного кандидата заради іншого. Колись був такий Василь Козак, що також "бився у президенти"
    відповісти
  • Вільний 5 Листопада 2009 18:48
    Ще одна політична "повія" , з дешевих ...
    відповісти
  • Михайло Дмитрович 5 Листопада 2009 17:18
    Ігор , якщо ти такий розумний чого ти не йдеш в президенти з твоїм розумом мож найти 2.5 млн.грн )))))
    Василь - ти такої думки, значить тебе влаштовує сьогоденна влада і тобі пофіг що буде з Україною ти підтвержуєш свою байдужість і тупість як громадянина і ніби ти знаєш хто як жив.
    Буду голосувати за нього
    відповісти
  • василь 5 Листопада 2009 16:51
    Такі клоуни при всіх владах жили прекрасно.....
    відповісти
  • Ігор 5 Листопада 2009 16:48
    Якось бачив його інтерв'ю по телевізору - хлопець дуже тупий. Ну дуже!
    відповісти
  • василь 5 Листопада 2009 16:07
    Краще б за ці гроші купив медикаментів для лікарень, дитячих будинків....
    відповісти
  • Н. Кукульницький 5 Листопада 2009 16:06
    Президент повинен бути "за всіх", бо у нас уже одна є "тільки за себе і будь-якою ціною". При цьому платять українські громадяни
    відповісти
  • Іра 5 Листопада 2009 15:23
    Блін, я бду за нього голосувати!!!:-)
    А наступного разу сама буду набиватися в президенти-народ, голосуйте за мене на наступних виборах!!! Якраз я ще маю трохи часу, аби 2,5 млн. гривень заробити...чесною і непосильною працею:-)))))
    відповісти
  • Іра 5 Листопада 2009 15:22
    Блін, я бду за нього голосувати!!!:-)
    А наступного разу сама буду набиватися в президенти-народ, голосуйте за мене на наступних виборах!!! Якраз я ще маю трохи часу, аби 2,5 млн. гривень заробити...чесною і непосильною працею:-)))))
    відповісти
  • василь 5 Листопада 2009 14:41
    Своє невдоволення цьому "ображеному" чиновникові , який все життя жив , як у Бога за пазухою , треба проявляти у коментарях, а не грати у варята. Аще заявляє , що за ним не стоять гроші. 2,5 МЛН.ГРН.далеко не кожен українець може знайти. Грає тут чуть не диседента , постраждавшого за незалежної України. Постраждавші вже давно не серед нас, а цей панок на старість пригрівся непогано... Ось і вирішив так сказать "тряхнуть стариной" заради адреналіну....
    відповісти
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...
Новости загрузка...
Новости загрузка...
Loading...