Влада
четвер 05 листопада, 2009, 14:21
6703
32
-a A+

Василь Противсіх з Івано-Франківська хоче стати Президентом України, взявши за приклад «бацька» Лукашенка, з якого колись теж сміялись

«Піти у Президенти мене підштовхнув безлад, який я спостерігаю ось уже 19 років. Я зробив це, щоб привернути увагу. За мною не стоять ані Майдани, ані штаби, ані партії, ані гроші» – заявив 5 листопада власкору ЗІКу Василь Васильович Противсіх (до 2 листопада, – Гуменюк), який 3 листопада подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України.

Зміну свого прізвища Гуменюк на Противсіх президент Івано-Франківської Торгово-промислової палати пояснює так: «Це свого роду виклик». Він висловив сподівання, що його підтримають «всі ті українці, які розчаровані у нинішній владі, і хто уже визначився проголосувати проти всіх».

До цього кроку Василь Противсіх готувався ретельно, каже, що впродовж 8-ми місяців. Стверджує, що має президентську передвиборчу програму, команду однодумців і в жодному разі не вважає себе «технічним» кандидатом, а «справжнім», «бо все життя працював в органах влади і управління».

Головними своїми суперниками Василь Противсіх вбачає всіх уже зареєстрованих кандидатів в Президенти, і тих, які ще будуть. У розмові згадує про «бацька» Лукашенка, «…над яким свого часу теж сміялись, коли він балотувався у Президенти, а він ось що зробив з країною».

«Перше, що потрібно зробити в державі, каже Василь Противсіх, – це скоротити апарат державної влади не менше, ніж на 60%. Ми повинні з вами жити краще, а не дивитись на всі ці клани». Він переконаний, що Україні «потрібно повернути ВВП до рівня хоча б 90-го року», і це буде його головним завданням «у разі перемоги на президентських виборах».

«Я все життя тримаю удар. Тримав його навіть тоді, коли мене вигнали з посади голови міста Яремче в 91-му році, – каже Василь Противсіх. – Я зробив у місті-курорті базу, інфраструктуру, ініціював створення першого національного екологічного парку. Місто отримало відповідний статус і державні нагороди. Але через 7 місяців мене попросили. Причиною було те, що я приймав у себе на Різдво першого секретаря ЦК Компартії, і те, що моя дружина – москалька, – каже Василь Противсіх. – Тоді були такі часи. Але ленінцем, – додає він, – я ніколи не був і вже не буду».

Довідка ЗІКу.

З листопада Василь Противсіх з Івано-Франківська подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України. Тоді ж, у вівторок, після подачі основних реєстраційних документів, близько 18:00 Противсіх подав до ЦВК квитанцію про внесення ним обов’язкової для кандидатів у Президенти грошової застави – 2,5 млн гривень.

До кінця жовтня 2009 року уродженець прикарпатського села Олежків, що на Снятинщині, звався Василь Васильович Гуменюк.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати. Після служби в армії вступив до Львівського держуніверситету ім. Івана Франка на юридичний факультет. Згодом працював інструктором Івано-Франківського облвиконкому, відтак – головою Яремчанського міськвиконкому. Очолював Івано-Франківську митницю.

Коментарі 29
 • Петро 3 Лютого 2010 23:47
  Соромно за вас СОРОМНО -ви просто ХУДОБЕНКО і всім зрозуміло звідкілля набрали 2.5 мільона гривень-в вас же дружок Зварич такий же самий як і ви. Місце таим як ви на Колимі разом з вашим кумиром бандюковичем
  відповісти
 • дядя федя 11 Січня 2010 23:02
  валянок
  відповісти
 • Колян 5 Січня 2010 06:52
  Это [***] так и осталось на уровне инструктора.... И ще воно було на таможне... уже бы лучше ГАИшником!!! Это все....у него возрастные изменения, и видно без стакана водки спать не ложится....
  відповісти
 • Колян 5 Січня 2010 06:50
  Да это обыкновенный идиот, которых у нас во власти валом!! ЯЫ посмотрел его выступление по телевидению, так ему и диоксина не надо, он по жизни ебн-ут-й! Люди посмотрите, какое быдло лезет вами управлять... Это пипе-ц!!!!
  відповісти
 • Кацап 28 Грудня 2009 10:24
  Хорошая идея. Пусть нонервничают. А то болтать все мастера, а вот то, что они кончали университеты, по жизни народа незаметно. Управление государством на уровне ПТУ.
  відповісти
 • Дина 2 Грудня 2009 23:48
  Нет слов. Ещё один “гетьман” нарисовался. И снова из категории “Мы университетов не кончали”.
  Бедная Украина...
  А фамилия Шариков ему бы больше подошла.
  відповісти
 • Надія 30 Листопада 2009 10:24
  З таким рівнем знань,як у Противсіха та його команди, ну хіба що в голови колгоспу. Навіщо ганьбитись на всю Україну?
  відповісти
 • Надія 30 Листопада 2009 10:19
  У мене таке враження, що сам Противсіх і його команда дуже примітивні і з низьким рівнем знань.Найвища посада для нього , на мою думку - це голова колгоспу. Як можна так ганьбитись на всю Україну?
  відповісти
 • проти нього і всіх 26 Листопада 2009 19:27
  як на мене, повне посміховисько, краще дав грошову заставу інтернату якомусь!!! хоча його це мало хвилюе!
  відповісти
 • Люда 20 Листопада 2009 17:13
  Я нікому не вірю
  відповісти
 • Андрій Заяць 11 Листопада 2009 09:20
  А я от вже 2 рази принципово ігнорував вибори. Він або клоун або дійсно думає шо може всіх їх нагнути і сильно полюбити. І то і то мені сильно імпонує. Я зха нього проголосую. Принаймі для хохми. Бо за.....
  відповісти
 • павло ш 10 Листопада 2009 22:15
  я обовязково проголосую за Василя ВАсильовича ПРОТИВСІХ
  відповісти
 • зіра 7 Листопада 2009 20:54
  Це кому не байдужа доля України?Цей Противсіха корисливий,як і вся його родина,або псіх.
  відповісти
 • Василь Гімнюк-Противсіх 6 Листопада 2009 23:33
  Я буду призидентом.
  відповісти
 • Турист 6 Листопада 2009 14:09
  В 1988 отдыхал в Яремче. Пиво на турбазе: чешское, жигулевское, рижское. Купил дефициты по меркам Львова: 5 жирнейших уток по 1,20 за кило, 2 палки колбасного сыра по 1,50, 10 минифлаконов првосходного масла лаванды по1,10. Ночью Яремче патрулировал "бобик" ментов, территорию турбазы тоже. Вежливо проверяли документы. Мне понравилось.
  відповісти
 • Любомир 6 Листопада 2009 13:30
  На місце графи в бюлетні "непідтримую жодного з кандидатів" буде графа "Василь Противсіх"
  відповісти
 • Любомир 6 Листопада 2009 12:58
  "...після митниці буду за китай."
  відповісти
 • Любомир 6 Листопада 2009 12:52
  "Пане Ющенко! Ваша дружина американка! А моя москалька. Стану я президентом, і піду проти європи і америки, проти всіх!"
  відповісти
 • василь 6 Листопада 2009 09:13
  Михайло Дмитрович напевне його "напарник".....
  відповісти
 • Любомир 6 Листопада 2009 00:03
  Подібно на те ,що він для розпорошування голосів одного кандидата заради іншого. Колись був такий Василь Козак, що також "бився у президенти"
  відповісти
 • Вільний 5 Листопада 2009 18:48
  Ще одна політична "повія" , з дешевих ...
  відповісти
 • Михайло Дмитрович 5 Листопада 2009 17:18
  Ігор , якщо ти такий розумний чого ти не йдеш в президенти з твоїм розумом мож найти 2.5 млн.грн )))))
  Василь - ти такої думки, значить тебе влаштовує сьогоденна влада і тобі пофіг що буде з Україною ти підтвержуєш свою байдужість і тупість як громадянина і ніби ти знаєш хто як жив.
  Буду голосувати за нього
  відповісти
 • василь 5 Листопада 2009 16:51
  Такі клоуни при всіх владах жили прекрасно.....
  відповісти
 • Ігор 5 Листопада 2009 16:48
  Якось бачив його інтерв'ю по телевізору - хлопець дуже тупий. Ну дуже!
  відповісти
 • василь 5 Листопада 2009 16:07
  Краще б за ці гроші купив медикаментів для лікарень, дитячих будинків....
  відповісти
 • Н. Кукульницький 5 Листопада 2009 16:06
  Президент повинен бути "за всіх", бо у нас уже одна є "тільки за себе і будь-якою ціною". При цьому платять українські громадяни
  відповісти
 • Іра 5 Листопада 2009 15:23
  Блін, я бду за нього голосувати!!!:-)
  А наступного разу сама буду набиватися в президенти-народ, голосуйте за мене на наступних виборах!!! Якраз я ще маю трохи часу, аби 2,5 млн. гривень заробити...чесною і непосильною працею:-)))))
  відповісти
 • Іра 5 Листопада 2009 15:22
  Блін, я бду за нього голосувати!!!:-)
  А наступного разу сама буду набиватися в президенти-народ, голосуйте за мене на наступних виборах!!! Якраз я ще маю трохи часу, аби 2,5 млн. гривень заробити...чесною і непосильною працею:-)))))
  відповісти
 • василь 5 Листопада 2009 14:41
  Своє невдоволення цьому "ображеному" чиновникові , який все життя жив , як у Бога за пазухою , треба проявляти у коментарях, а не грати у варята. Аще заявляє , що за ним не стоять гроші. 2,5 МЛН.ГРН.далеко не кожен українець може знайти. Грає тут чуть не диседента , постраждавшого за незалежної України. Постраждавші вже давно не серед нас, а цей панок на старість пригрівся непогано... Ось і вирішив так сказать "тряхнуть стариной" заради адреналіну....
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...