Львів, Людина
вівторок 17 лютого, 2009, 16:02
1948
2
-a A+

Донецький національний університет відмовився від Василя Стуса

Учена рада Донецького національного університету проголосувала проти присвоєння вузу імені поета Василя Стуса або ж імені колишнього першого секретаря обкому Компартії УРСР Володимира Дегтярьова, повідомляє «Кореспондент».

Як повідомили в університеті, 62 з 63 членів ради не підтримали пропозицію присвоїти університету ім'я Стуса.

При цьому в ректораті зазначили, що університет зовсім не проти імені Стуса і робить багато для його популяризації в регіоні, але проти того, щоб ім'я поета ставало об'єктом «політичної акції».

Остаточне рішення з питання присвоєння університету імені Василя Стуса буде прийнято на загальних зборах трудового колективу вузу 19 лютого поточного року, уточнили в ректораті.

Крім того, вчена рада не підтримала ініціативу присвоїти університету ім'я колишнього першого секретаря обкому Компартії УРСР Володимира Дегтярьова. Проти цієї пропозиції проголосував 61 член ради.

Одночасно вчена рада одноголосно 63 голосами підтримала пропозицію залишити назву вузу без змін.

Нагадаємо, 9 лютого Президент України Віктор Ющенко доручив міністрові освіти і науки Івану Вакарчуку і голові Донецької облдержадміністрації Володимиру Логвиненку розглянути в найкоротші терміни ініціативу студентського самоврядування про присвоєння ДНУ імені Василя Стуса.

13 лютого конференція представників органів студентського самоврядування Донецького національного університету проголосувала проти присвоєння вузу імені Василя Стуса.

Конференція студентів також не підтримала пропозицію про присвоєння університету імені колишнього першого секретаря Донецького обкому Компартії УРСР В. Дегтярьова.

Водночас, пропозицію залишити назву університету без змін підтримав 181 представник студентського самоврядування.

Коментарі 2
  • Роман 18 Лютого 2009 09:07
    Таким образом очередная авантбра г-на Вакарчука потерпела полній провал. С чем вас всех и поздравляю.
    відповісти
  • зрадник 17 Лютого 2009 16:48
    ZIK - ЧЕРВОНИЙ НАЦЮЦЮРНИК подає новини з запізненням на 2-3-4 дні. ОЦЕ ПРОФФЕСІОНАЛИ!!! НЕ ГАНьБІТЬ СЕБЕ, НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ!!! РОЗЖЕНІТЬ ЗГРАЮ ЗБОЧЕНИХ "ЖУРНАЛІСТІВ", ПРИЙМІТЬ НА РОБОТУ ПАРУ ТОЛКОВИХ ЛЮДЕЙ, А ТО ВСТИДНО ЦЕЙ ДЕБІЛІЗМ ЧИТАТИ!!!
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...